Naše nabídka

Náš sortiment vychází z toho, co máme sami odzkoušené, co nám chutná a co si myslíme, že by mohlo oslovit i Vás. 

SÝRY

Máme v prodeji veliký sortiment kravských a ovčích sýrů. Najdete u nás od mladých sýrů až třeba po šest let staré, sýry zrající i nakládané. Hlavními výrobci námi nabízených sýrů jsou Holandsko, Francie, Dánsko, Rakousko, Švýcarsko, Irsko, ale samozřejmě i Česká republika. 

UZENINA

Nabídka uzenin je sestavena z výběrových šunek, pršutů, krájených salámů, fuetů, zvěřinových klobás a specialit a pravých maďarských škvarků. Dodavateli jsou přímí výrobci z Maďarska, Itálie, Španělska, Portugalska a z České republiky.

DELIKATESY

Výrobky z plemen MANGALICE a IBÉRICO jako , paštiky , teriny , rilletesy , nepřeberné množství oliv , nakládané zeleniny , mořských plodů , speciálních těstovin , omáček , olivových olejů atd ....

OLIVOVÉ OLEJE  A BALSAMIKOVÉ OCTY

Přes třicet druhů extra panenských olivových olejů včetně stáčeného vysoce kvalitního ŠPANĚLSKÉHO EXTRA VIRGIN s aciditou 0,18. a nepřeberného množství balzamikových octů různého stáří.

SUCHÉ PLODY

přes padesát druhů sušených ořechů , sušeného ovoce a to vše také v čokoládě ,

STÁČENÁ A LAHVOVÁ VÍNA

Nabízíme vždy minimálně osm druhů stáčených vín, stáčený Aperol a Frizzanté.          Lahvová vína od vybraných vinařů z patnácti zemí světa, Argentina, Chille, Francie, Itálie, Jižní Afrika, Madarsko, Makedonie, Německo, Nový Zéland, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko, Uruguay a samozřejmě z České Republiky. Nedílnou součástí je nabídka sklenic na víno a dekantovacích nádob.

DÁRKOVÉ BALENÍ

Veškerý náš sortiment od delikates po vína , vám rádi dárkově zabalíme dle vašeho požadavku. Taktéž rádi připravíme DÁRKOVÉ BALÍČKY NA MÍRU pro vaši firmu , příležitost narozenin , svátku atd......